در راستای استفاده از علم و ابزارهای روزآمد، ۱۰ سال است که محصولات شرکت توماس اینترنشنال انگلستان را به سازمانهای ایرانی عرضه میکنیم. این شرکت بیش از ۳۵ سال است که در ۵۶ کشور جهان حضور دارد و محصولاتش در بیش از ۳۲ هزار سازمان بین المللی مورد استفاده قرار گرفته است. این سازمانها از منظر اندازه، صنعت و شیوه های مدیریتی تنوع قابل توجهی دارند. تعداد افرادی که هر ساله در سازمانهای طرف قرارداد با استفاده از آزمونهای این شرکت مورد شناسائی و ارزیابی قرار میگیرند، به طور متوسط بیش از ۱٫۵ میلیون نفر در سال است.

محصولات شرکت توماس برای کاربرد در محیطهای کاری و سازمانی به تائید انجمن روانشناسی انگلستان (BPS) رسیده اند.

این محصولات در شرکت پوینده دهکده جهانی، فارسی سازی و برای مصرف در سازمانهای ایرانی، متناسب سازی شده است.

شرکت پوینده دهکده جهانی نماینده انحصاری شرکت مزبور در گستره جغرافیائی جمهوری اسلامی ایران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از تماس با ما دریغ نفرمائید.

استخدام

یافتن فرد مناسب برای سمت مناسب و در زمان مناسب، دغدغه اصلی در مرحله جذب و استخدام است. ما در این مرحله همراه شما هستیم و به کمک ابزارهای کارآمد یک سیستم پشتیبان تصمیم گیری برای شما ایجاد میکنیم.

نگهداشت

وقتی افراد مناسب را انتخاب کردید، بر سر حق الزحمه هم به توافق رسیدید، نگهداشت این کارکنان چندان ساده نخواهد بود. ما ابزارهایی داریم که به شما کمک میکنند تا به دور از سعی و خطا، ریزش نیروهای خود را به حداق ممکن تقلیل دهید.

ارتقا و توسعه

جنبه های مالی، تنها جاذبه های شغلهای سازمانی نیستند. مسیر پیش رو و شایسته سالاری برای کارکنان سازمانها مهم است و به آنها انگیزه میدهد که با جان و دل در سازمان بمانند و نقشی در آینده خود ایفا کنند.

مدیریت

وقتی افراد وارد سازمان میشود و به اصطلاح در پست خود مستقر میشوند، با به کارگیری روشهای ساده و توجه به نیازهای کارکنان، میتوانید آنها را چنان مدیریت کنید که روابطی برنده -برنده برای دراز مدت میان شما برقرار باشد.